B2B YAZILIM PROGRAMI

RAKİPLERİNİZ AKILLI B2B İLE ÇALIŞIYOR ! PEKİ YA SİZ ?

B2B nedir, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. B2B yazılımı, kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modelidir denebilir. B2B, ülkemiz işletmelerinin yakından tanıdığı bir ticaret şeklidir. Firmalar, tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile B2B yazılım çözümleri üzerinden iş süreçlerini anlık ve etkin şekilde yönetebilmektedir. Burada firmalar, iş hiyerarşilerinde yer alan diğer işletmeler ile web sistemleri üzerinden ticaretlerini yapmaktadır. Bir de global çapta firmaların katıldığı, binlerce veya milyonlarca ürün çeşidinin bir arada olarak, alınıp-satıldığı B2B Portalları vardır. Buralarda, yerel veya global çapta satıcı firmalar ile alıcı firmalar, web teknolojileri üzerinden B2B platformu üzerinde buluşmaktadırlar. Bu platformlar, satılmak istenen ürünlerin veya hizmetlerin online olarak sergilendiği yerlerdir. Buradan, ürünler ve hizmetlerle ilgili fiyat sunma, teklif alıp-verme gibi işlemler gerçekleşmektedir. Alıcılar da, satıcılar da, teklif edilen ürünleri ve fiyatlarını karşılıklı değerlendirme fırsatı yakalamaktadırlar.

Bir B2B E-ticaret platformunun geliştirilmesi ve işletilmesi genellikle geleneksel bir B2C e-ticaret platformunun çalışmasından daha sistematiktir. B2B'deki işlevler genellikle şirketlere özeldir. B2B'deki fiyatlandırma stratejisi, her müşterinin sözleşme durumuna ve satış hacmine bağlı olarak bireysel bir fiyat politikası ile ilerler . Satın alma süreci çeşitli departmanlar, özel bir onay süreci içerir ve kapsamlı arama fonksiyonları veya ürün konfigüratörleri gerektirir. B2B sistemi odak noktası müşterinin bireysel ihtiyaçlarıdır. B2B e-ticaretin amacı, müşteriyi satın alma sürecinden önce daha kesin olarak anlamak ve ona uzun vadeli işbirliğinin temeli olarak bireysel bir çözüm sunmaktır.

B2B e-ticaret sistemi sadece müşterilerinizin sipariş vermesini sağlamaktan daha fazlasıdır. B2B e-ticaret, size tüm ürün yelpazenizi çekici ve etkileşimli olarak sunma fırsatı sunar. Bu, müşterilerinizin ürünleriniz arasında zahmetsizce gezinmelerini sağlar ve onları bilinçli bir satın alma kararı verirken destekler. Muhasebe programınıza tamamen entegre olan B2B E-Ticaret müşteri siparişi giriş sürecini otomatikleştirir. Bu işlem maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Kullanıcı sınırı olmadan, ERP programındaki carilerinize sadece tek tıkla şifre oluşturabilmek için siz de akıllı B2B yazılımı avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. İşletmelerin e-ticaret sitesi sistemlerinde öne çıkan bu yazılımlar, her biri alanında uzman ve deneyimli olan çalışan ekibine sahip firmamız tarafından hazırlanmaktadır. E-tahsilat sistemleriyle bütünleşik b2b yazılımı geliştiren akıllı b2b başarılı faaliyetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeye devam eden şirketimizle hemen iletişime geçmek için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. E-ticaret sistemi üzerinden işletmenizin iletişimde olduğu bayilerin kendilerine özel iskontolar üzerinden sipariş alabilmelerini sağlayan akıllı B2B sistemlerinde aynı zamanda online mutabakat, ödeme, tahsilat, bakiye siparişi gibi gelişmeler de yer almaktadır. Kurumsal hizmet sunmaya dikkat eden işletmeler için büyük önem taşıyan gelişmiş B2B yönetimi hizmetleri firmamızda sunulmaktadır. İşletmenizin sektörü veya faaliyet alanı fark etmeksizin sektörde rakiplerinize karşı elinizi güçlendirecek ve işletmenize büyük avantajlar sağlayacak profesyonel B2B yazılım çözümleri için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şirketimizde 30 gün boyunca ücretsiz deneme paketi bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızın kurumsal internet sitesinde yer alan 15 günlük ücretsiz deneme hizmeti demo formunu doldurup onayladıktan sonra siz de profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Akıllı B2B e-ticaret yazılım programları firmamızın müşterilerine sunduğu en profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlar arasında yer almaktadır.